Gezocht: vrouwen die te maken hebben met een verzakking.
Het Radboudumc doet onderzoek naar de milieu-impact van behandelingen bij een verzakking. De onderzoekers zoeken vrouwen die zij hierover mogen interviewen. Vindt u duurzaamheid in de zorg niet zo belangrijk? Of heeft u twijfels over de rol van duurzaamheid bij behandelkeuzes? Dan horen wij juist graag uw mening. Vrouwen die wel veel bezig zijn met duurzaamheid hebben we al voldoende gesproken.
Achtergrond
Elke medische behandeling heeft gevolgen voor het milieu, bijvoorbeeld door afval of energieverbruik. De ene behandeling voor een verzakking heeft meer milieu-impact dan de andere. Artsen willen weten hoe zij deze informatie het beste met patiënten kunnen bespreken.
Voor dit onderzoek zijn wij geïnteresseerd in alle meningen en ervaringen. Misschien vindt u duurzaamheid belangrijk in de zorg, maar misschien ook minder belangrijk. Misschien vindt u dat de beste behandeling altijd voorop moet staan, ongeacht de milieu-impact. Of misschien twijfelt u of milieu-overwegingen überhaupt een rol zouden moeten spelen bij medische keuzes. Juist deze verschillende perspectieven zijn waardevol voor het onderzoek.
Wie kan er meedoen?
Vrouwen die een vaginale verzakking hebben of hiervoor behandeld zijn.
Wat houdt het onderzoek in?
Wij nodigen u uit voor een interview van ongeveer 45 minuten. Dit interview kan plaatsvinden in het ziekenhuis of online.
Wilt u meedoen?
Dan kunt u uw gegevens achterlaten via de volgende link: aanmelden interview duurzaamheid behandelingen

