Promoveer je in 2025 op een onderwerp dat is gerelateerd aan de bekkenbodem? Dan nodigt patiëntenorganisatie Bekkenbodem4All je uit om je proefschrift in te zenden. Wij zijn alle promovendi die hun promotie willen wijden aan de bekkenbodem, namelijk enorm dankbaar!
We stellen een patiëntenprijs in voor de 3 beste promovendi. Deze promovendi krijgen een geldbedrag (1e prijs: € 500, 2e prijs: € 300 en 3e prijs: € 100), en zullen aandacht krijgen in ons magazine Bekkenbodem op de Kaart, en een prominente plek op onze website en in onze social media krijgen.
Ook zullen we alle bij ons aangemelde promovendi in de schijnwerpers zetten via een publicatie op onze website, op voorwaarde dat zij daar toestemming voor geven. 

Hoe werkt het? Ben je in 2025 gepromoveerd op een onderwerp dat te maken heeft met een van de volgende klachten of aandoeningen: verzakkingen, incontinentie, gynaecologische klachten, prostaatklachten, aandoeningen binnen de seksuologie of chronische bekkenpijn?  En: kun je goed uitleggen waarom dit onderzoek relevant is voor patiënten? Dit kan op allerlei manieren.
In proefschrift wordt bijvoorbeeld ook in patiënten taal uitgelegd wat het onderzoek inhoudt. Of patiënten zijn betrokken geweest bij de opzet van onderzoek, of reflectie op onderzoeksresultaten, of op andere wijze betrokken. Er is oog voor het belang van de patiënt in het proefschrift, of het is een onderwerp dat van direct belang is voor (groep) patiënten. Of de onderzoeksresultaten zijn relevant voor de kwaliteit van leven van een (groep van) patiënten.

Download dan hier het inschrijfformulier en mail het uiterlijk op 1 januari 2026 (liefst eerder) in bij info@bekkenbodem4All.nl. Een jury, bestaande uit vertegenwoordigers van het Bestuur van Bekkenbodem4All en de Medische Adviesraad, zal alle inzendingen beoordelen. 

In de week van 2 februari 2026 maken wij de winnaars bekend.   

Vergelijkbare berichten